Březen v naší třídě

Březen byl v naší třídě ve znamení loučení se spolužákem Fandou, který se rozhodl, že začne navštěvovat sociálně rehabilitaci v Apolence. Věříme, že se mu bude v práci dařit a občas se na nás přijde podívat. V prvním jarním měsíci jsme se hodně věnovali péči o naše zasazené rostlinky, přípravou na Velikonoce a nezanedbávali jsme ani aktivity spojené s Tranzitním programem. Chodili jsme na praxe, mapovali jsme okruh svých blízkých osob (aktivita Pustý ostrov) a absolvovali jsme pravidelnou přednášku lektorek z Rytmusu Chrudim, tentokráte o pracovním pohovoru. Pomáhali jsme i s jarní výzdobou školy.

Mgr. Michaela Spurná